Ivana Lech     16-326 Płaska 92 B        Tel. kom. 600 211 300

Wypożyczalnia rowerów i sprzętu pływającego.

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Przygotowaliśmy rozszerzoną ofertę usług dla gości spędzających wakacje na rowerach. Dołożymy wszystkich starań, aby gościom naszego ośrodka zapewnić komfortowy wypoczynek przed kolejnym etapem wyprawy.

Na życzenie oferujemy transport bagażu lub gości do kolejnego etapu wyprawy lub węzła komunikacyjne – cena usługi wynosi 2,- PLN za kilometr (km liczone w obie strony)

Goście naszego ośrodka mają możliwość zamówienia pełnowartościowego śniadania lub całodziennego wyżywienia. Oferta posiłków naszej kuchni jest bogata i różnorodna. Dla naszych gości przygotowaliśmy szeroki wybór dań tradycyjnych, regionalnych i wegetariańskich. Na życzenie przygotujemy również dania dietetyczne.

Cena usługi gastronomicznej:

śniadanie 20,- PLN
obiadokolacja 30,- PLN

Turystom startującym w trasę rowerową oferujemy przygotowanie prowiantu/pakietów żywnościowych na wynos.
W pomieszczeniach /domkach noclegowych istnieje możliwość samodzielnego przygotowania posiłków i przechowywania żywności w lodówce.
Istnieje możliwość wyprania ubrań w pralce i wysuszenia

W wypożyczalni rowerów znajdują sie również rowery dla małych dzieci, komfortowe rowery z krzesełkami wysokiej jakości jak również rower do transportu najmniejszych turystów.

Nasz warsztat jest wyposażony w podstawowe narzędzia potrzebne do naprawy drobnych technicznych usterek. W przypadku większych defektów polecamy sklep i profesjonalny warsztat rowerowy w Augustowie.

Sklep i warsztat rowerowy ABC w Augustowie

W naszym ośrodku znajduje sie informacja o zorganizowanych wycieczkach rowerowych w okolicy. Dysponujemy aktualnym materiałem reklamowym przygotowanym poprzez Centrum informacji turystycznej, Klub rowerowy w Augustowie lub przewodników regionalnych.

Służymy niepłatną pomocą lub pośrednictwem przy znalezieniu kolejnych miejsc przyjaznych rowerzystom na dalszej wybranej trasie.